2017 Teknoloji Haberleri, Güncel Teknolojiler, Ürün İncelemeleri

Windows 10 Redstone 3 kesinleşti!

Windows 10 Redstone 3 kesinleşti!
Bu haber 23 Şubat 2017 - 20:44 'de eklendi ve 376 views kez görüntülendi.
Microsoft, Nisan’da yayınlanacak olan Creators Update‘in gerisinde Windows 10 için ikinci büyük güncellemenin bu sene geleceği doğruladı. Yeni güncelleme, Avustralya’da Microsoft Ignite’ta gösterilen bir slayt sayesinde ortaya çıktı. Yukarıdaki grafikte mor alanlar, güncellemenin Windows Insider programı üzerinden sunulduğu süreyi gösteriyor.
Fazla işareti ise güncellemenin herkese açıldığı dönemi temsilcilik ediyor. Yeşil renk, kurumsal müşterilerin yeni güncellemeyi denediği dönemi gösterirken koyu mavi, Microsoft’un faal destek sağladığı “imal” dönemini gösteriyor. Grafikte görebileceğiniz üzere Microsoft, bir sonraki güncellemeye geçmeden önce iki Windows 10 sürümünü desteklemeyi planlıyor. Slayta bakarak yeni Windows 10 güncellemesinin Insider’lara Nisan ya da Mayıs’ta geleceği, Kasım’da bütün kullanıcılar için yayınlanacağı söylenebilir.
Güncellemeyle ilgili öteki teferruat ise oldukça süresiz. Redstone 3 kod adı haricen demin adını bile bilmediğimiz güncellemede hangi yeni işlevlerin bulunacağını bilmiyoruz. Microsoft’un bir sonraki tasarım dili Project Neon, bu güncellemeyle birlikte hazırlanmış ışık halkası gelebilir. Windows Neon’un arayüzü birazcık daha düz bir ülkü getirdiğini ve yeni animasyonlar getirdiğini görmüştük. Creators Update’in yayınlanmasının arkasından Mayıs’ta düzenlenecek olan Microsoft Build etkinliği, olasılıkla yeni güncelleme hakkında veri sahibi olacağımız etkinlik olacak. –

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER