2017 Teknoloji Haberleri, Güncel Teknolojiler, Ürün İncelemeleri

WD’den “Zeki” iNAND 7350

WD’den “Zeki” iNAND 7350
Bu haber 02 Mart 2017 - 1:23 'de eklendi ve 198 views kez görüntülendi.
Western Digital Corp. (NASDAQ: WDC), şu asıl kadarki en gelişmiş ve en yüksek kapasiteye sahip gömülü flaş sürücüsü (EFD) iNAND® 7350 depolama çözümünü tanıttı. Western Digital’in 3D NAND ve benzersiz yüksek zeki dördüncü cins SmartSLC teknolojisini kullanan iNAND 7350, yüksek data kullanan uygulamalar ve yeni nesil mobil deneyimler için ideal olan 256 gigabayta (GB) dek güvenilir gömülü depolama sunuyor.
 
Western Digital Gömülü ve Entegre Çözümlerden Sorumluluk Sahibi Başkan Yardımcısı Christopher Bergey yaptığı açıklamada, “Yeni 256GB iNAND 7350 çözümümüz, endüstrinin en kanıtlanmış arayüzü e.MMC üzerine geliştirilmiş azami kapasiteye sahip gömülü depolama cihazı. 3D NAND teknolojimiz ve son uygulama bilinci yaratıcı mimarimizi birleştirerek iNAND 7350 depolama cihazımızı sıra dışı performans, kapasite ve yerinde maliyet arzetmek için geliştirdik. Bu sayede zeki telefon üreticileri,  müşterilerin gereklilik duyduğu yüksek kapasite ve yüksek kalitede 4K Ultra HD videodan yeni cins arttırılmış gerçekliğe (AR) kadar çarpıcı başvuru formu deneyimleri sunan ana cihazlar geliştirebilecek.” dedi.
 
Zihin seviyesi ve başvuru mimarisi geliştirmeleri kapasiteyi ve performansı arttırıyor
Akıllı telefon orijinal teçhizat üreticilerinin (OEM) ihtiyaçları dikkate alınarak tasarlanan iNAND 7350, Western Digital’in aygıt performansını, kapasitesini ve veri saklamasını güçlendirmeye yardım eden 3D NAND teknolojisini kullanan ilk gömülü depolama çözümü.
 
SanDisk markalı iNAND çözüm ailesinin bu yeni üyesi şirketin şu asıl kadarki en iyi performansa sahip gömülü mobil depolama cihazı. iNAND 7350 içerisinde bulunan yeni gelişmiş SmartSLC teknolojisi, gerektiğinde başvuru performansı için gerekli ideal seviyede çabuk ve zeki cevap vermeyi muhtemel kılıyor. Bu kanıtlanmış ve kayıtlı teknoloji cihazın birbirini izleyen yazma hızını saniyede 2 gigabite (Gb) dek arttırıyor. Bu sayede daha iyi bir deneyime kavuşan tüketiciler, 1GB dijital dosyayı şirketin bir önceki cins gömülü mobil cihazına kıyasla yüzde 40 daha çabuk aktarma edebiliyor. Buna ilave olarak, iNAND 7350 keza çarpıcı tesadüfen okuma performansı ile 22.000 IOP’a değin sürat sunuyor. Bu, herhangi bir e.MMC cihazının en süratli rastgele okuma performansı.
 
Bu geliştirmeler ile iNAND 7350, günümüzün en gelişmiş Wi-Fi ve hücreli hızlarının yanı sıra sosyal ağ gibi popüler uygulamaları kolaylıkla destekliyor. Bu aygıt keza tüketicilerin en çok talep ettiği 4K Ultra HD video kayıt, AR ve sanal hakikat ve profesyonel kalitede fotoğraf gibi deneyimler için performansı arttırıyor. BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER