2017 Teknoloji Haberleri, Güncel Teknolojiler, Ürün İncelemeleri

Ufak PC’ye ilgi koskocoman!

Ufak PC’ye ilgi koskocoman!
Bu haber 20 Şubat 2017 - 17:24 'de eklendi ve 357 views kez görüntülendi.
Son bir kaç yıldır, GPD özgün Android portatif konsollar üretiyordu. Bu konsollar oyuncular için epeyce kaliteli bir tecrübe olsa da, verimlilik bakımından oldukça zayıftılar. Geçen sene, işyeri önceki ürünlerinin ardındaki gelişim karşılamak için birincil Windows 10‘lu cihazını yayınlamıştı.
GPD Win adlı aygıt, önceki konsollara epeyce benzese de, en büyük farkı bütün takım bir Q klavyeye sahip olmasıydı. Cihazın üretiminde hala oyun platformu fikri yattığı kesin oluyordu, ayrıca klavye müşterilerden tatmin edici olumlu tepkiyi alamamıştı. Bu yıl oyun konsollarını bir kenara koymaya karar veren GPD, mikro-boyutta, MacBook sözde bir Windows 10 bilgisayar yapmaya karar verdi. Portatif aygıt, oyun konsolu olmaya çalışmayı bırakıyor ve yeniden bütün takım bir mini Q klavye ile geliyor.
Küçük boyutunun performansını nasıl etkilediğini merak ediyorsanız, GPD Pocket sistem özellikleri altında sıralandığı gibi: Önceki ürünler gibi, GPD Pocket de başlangıçta Indiegogo‘da sahneye çıkacak ve fiyatı da Wİndows 10 ve Ubuntu sürümleri için 399.99$ olacak. Kampanya iki ay içerisinde kapanacak lakin çoktan 200,000$ fon hedefine ulaşmak üzere. Indiegogo siparişleri tamamlandığında aygıt üçüncü parti satıcılardan tedarik edilebilecek. –

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER